Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiauliuose lankėsi Lietuvos sporto lyderiai

Sausio 13 d. – Laisvės gynėjų dieną Šiaulių mieste lankėsi Lietuvos sporto žvaigždės – 2021 metų geriausia sportininkė, šiuolaikinės penkiakovės olimpinė čempionė bei prizininkė, pasaulio čempionatų nugalėtoja bei prizininkė, Europos daugkartinė čmpionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, olimpinių žaidynių šiuolaikinės penkiakovės bronzos ir sidabro medalių laimėtojas, dukart pasaulio ir vienąkart Europos čempionas ir 2021 metų treneris Andrėjus Zadneprovskis. Taip pat 2021 metais Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose už gyvenimo nuopelnus apdovanotas pasaulio graikų-romėnų imtynių čempionas, Šiaulių sporto gimnazijos mecenatas ir jos talentingiausių sportininkų rėmėjas Rimantas Bagdonas.

Minėti garbūs asmenys aplankė Šiaulių sporto gimnaziją, joje bendravo su visais sportininkais, priminė svarbiausias atletų vertybes, pasidalino asmenine patirtimi, kaip yra svarbu visais įmanomais būdais ginti, saugoti ir garsinti Lietuvos vardą, kokios emocijos užplūsta lipant ant aukščiausių apdovanojimų pakilų, girdint Lietuvos himną atsiimti apdovanojimus ir pajausti bendrystę su savo šalimi.

"Aš nuo pat savo karjeros pradžios kiekvieną dieną pildžiau ir iki šiol pildau dienyną, kuriame aprašau savo miego, maisto ir treniruočių rutiną, savijautą ir tikslus. Kartais tuose užrašuose ieškau seniai pamirštų emocijų, kas man padeda jaustis puikiai ir toliau motyvuoja. Linkiu visiems planuotis, vizuoalizuoti savo tikslą ir dirbti dirbti dirbti, sunkiai dirbti. Galim pasiekti viską, tik reikia kryptingai link to eiti, tik save nugalėję, galim nugalėti varžovus!" - sakė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Primename, kad Šiaulių sporto gimnazijos naujame sporto komplekse yra įrengta dvikovinių sporto šakų pasaulio čempiono Rimanto Bagdono vardo sporto salė, kurioje nuolatos pluša ir aukščiausio rango varžyboms ruošiasi laisvųjų ir graikų-romėnų imtynininkai, gausus būrys moterų imtynių atstovių bei taekwondo sporto šakos kovotojai. Rimantas Bagdonas šiais metais skyrė 5 stipendijas perspektyviausiems sportininkams.

Šiuolaikinė penkiakovė Šiaulių sporto gimnazijoje pradėta kultivuoti palyginus nesenai – nuo 2018 metų. Šiuo metu Šiaulių sporto gimnazijoje mokslus su sportu derina 6 šiuolaikinės penkiakovės atletai atvykę iš Šiaulių regiono, sportininkus treniruoja trenerė Galina Šidiškienė.

Garbingi svečiai buvo pakviesti į Rimanto Bagdono vardo sporto salę – apžiūrėti šiuo metu ten publikuojamą imtynių nuotraukų/paveikslų parodą.

Miesto svečiai taip pat lankėsi ir Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre, kuriame nuo 2020 metų pradėta kultivuoti šiuolaikinės penkiakovės sporto šaka. 2021 metais olimpietė, maratoninkė, viena geriausių bėgikių visoje Lietuvoje – Remalda Kergytė-Dauskurdienė priėmė iššūkį ir pradėjo treniruoti jaunuosius penkiakovininkus. Šiuo metu Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre šiuolaikinę penkiakovę lanko 26 sportininkai.

Nuotraukų galeriją rasite čia: https://www.facebook.com/sportas.siauliai

Sporto skyriaus vyr. specialistė Indrė Bubelytė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas