Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Skelbiamas konkursas Šiaulių arenos valdytojui

Dabar galiojanti Šiaulių arenos valdymo, kitaip tariant koncesijos sutartis baigiasi 2022 m. gruodžio 12 dieną. Kadangi naujos koncesijos procesas yra ganėtinai ilgas ir sudėtingas, jau dabar skelbiamas konkursas naujam valdytojui.

Skelbdama naują koncesijos konkursą Šiaulių savivaldybė tikisi miesto finansinės naštos sumažinimo. Šiaulių arenos valdytojams ilgą laiką buvo mokamas koncesijos mokestis, tačiau yra pavyzdžių, kai miestai už arenos valdymą operatoriams nemoka ar negi gauna pajamų į biudžetą.

Šiaulių miesto savivaldybė kviečia tokia veikla užsiimančias bendroves iš Lietuvos ir užsienio aktyviai dalyvauti renkant naują Šiaulių arenos valdytoją.

Koncesininko atrankos konkursas viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektui „Šiaulių miesto Aukštabalio multifunkcinio komplekso modelio įgyvendinimas“ paskelbtas 2022 sausio 10 d.

Projekto tikslas – užtikrinti kokybišką Šiaulių miesto gyventojų ir lankytojų bendrosios kultūros ugdymą, poilsio ir laisvalaikio organizavimą, pasirašant su koncesininku, laimėjusiu konkursą, koncesijos sutartį.

Koncesijos skelbimas: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/?SelectedTextFilter=&Query=&OrderingType=0&OrderingDirection=0&SectorSearchTypeIds=4&IncludeExpired=false&Cpvs=&TenderId=&EpsReferenceNr=&DeadlineFromDate=&DeadlineToDate=&PublishedFromDate=&PublishedToDate=&PageNumber=1&PageSize=10

Neribota, visapusiška, tiesioginė ir nemokama prieiga prie pirkimo dokumentų suteikiama:  

https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=615897

Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Gitana Stankevičė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas