Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Tęsiasi registracija į šventę „Aš – mažasis šiaulietis 2023“

Toliau kviečiame registruotis į šventę „Aš – mažasis šiaulietis 2023“. Į šventę Aš – mažasis šiaulietis 2023“, kuri vyks birželio 1 d. kviečiamos šiauliečių šeimos, kurių kūdikiai yra gimę nuo 2022-05-01 iki 2023-05-01*. 

Šeimas, kurios gavo organizatorių kvietimus ir planuoja dalyvauti šventėje kviečiame registruotis: 

Užpildyti formą

Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, nuo 12 iki 15 val. mažieji šiauliečiai, jų tėveliai, sesės, broliai ir seneliai kviečiami dalyvauti šventiniame renginyje „Aš – mažasis šiaulietis“, kuris vyks Šiaulių miesto centriniame parke.

Renginyje Jūsų lauks Mažojo sporto miestelio judriosios pramogos: kūdikių ropojimo varžybos (teniso kortuose), orientavimosi rungtys tėveliams su vežimėliais (po visą parką).  Bus organizuojamos pramoginės-edukacinės veiklos ir kitos pramogos.

Plačiau apie renginį: https://www.siauliukc.lt/.../Mazuju-siaulieciu-pagerbimo.../

 

*Jei jūsų šeimos vaikutis yra registruotas Šiaulių mieste ir yra gimęs nuo 2022-05-01 iki 2023-05-01, tačiau esate negavę organizatorių kvietimo, prašome kuo skubiau apie tai informuoti tel. +370 41 596 252 arba el. paštu .

P. S. Šventėje bus galimybė atsiimti praėjusių metų šventės „Aš – mažasis šiaulietis 2022“ dalyvių pažymėjimus tiems, kurie negalėjo dalyvauti renginyje pernai.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis