Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Ekonomikos ir inovacijų ministrė su Šiaulių meru aptarė svarbių projektų pažangą mieste

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė šiandien lankėsi Šiauliuose, kur su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku aptarė mieste vystomus verslo plėtrai svarbius infrastruktūros projektus. A. Visockas susitikimu džiaugiasi ir sako, kad jis parodė tvirtą abiejų šalių įsipareigojimą skatinti naujoves, klestėjimą ir pažangą mieste.

Ministerijos parama skatina ryžtingai siekti tikslų

Susitikimo metu plačiai aptartos Ekonomikos ir inovacijų ministerijos (EIMIN) investicijos mieste, dar birželio mėnesį Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija prisidėjo prie ypatingos svarbos projekto įgyvendinimo   Šiaulių regiono ekonominiame mazge, kurį sudaro Šiaulių pramonės parkas, Šiaulių laisvoji ekonominė zona, ir skyrė 4,58 mln. eurų (LEZ).

„Ne tik aš, bet ir visi šiauliečiai esame dėkingi už EIMIN dosnią paramą geležinkelio infrastruktūrai įrengti. Jūsų veiksmai ne tik suteikė finansinių galimybių pasistūmėti link projekto pabaigos, bet ir įžiebė manyje naują ryžtą. Tai, kad tikite mūsų idėjomis, mane įkvepia toliau ryžtingai dirbti ir nesustoti, kol šis projektas nepasieks pilno įgyvendinimo“, – atviraudamas kalbėjo A. Visockas.

Ekonomikos ir inovacijų ministrė pabrėžė tvirtą ministerijos pasišventimą stiprinti visų Lietuvos regionų ekonomiką ir puoselėti verslumą. Vizitas Šiauliuose tik dar kartą patvirtino ministerijos  norą bendradarbiauti su vietos valdžia siekiant bendrų tikslų, kurie neapsiriboja vien patogios infrastruktūros verslui skatinimu.

Infrastruktūra svarbi, tačiau investicijos į žmogų – svarbesnės

Atliepiant itin didelį inžinerinės krypties ir informacinių technologijų specialistų poreikį, kurių ypač trūksta pramonės tradicijas išlaikantiems Šiauliams, aukštosios mokyklos Šiaulių regione yra vienos iš daugiausiai gaunančių ministerijos skiriamų skatinamųjų stipendijų STEM srities programas pasirinkusiems studentams. 2020 m. Šiaulių regiono aukštosioms mokykloms buvo paskirtos 66 stipendijos, 2021 m. –  79, 2022 m. –  66, o šiais metais suplanuotos 64 stipendijos.

„Infrastruktūra ekonomikos vystymuisi svarbi, tačiau reikia nepamiršti, kad žmonės yra visa esmė. Investuotojų pritraukimas priklauso ir nuo talentų pasiūlos, todėl skiriame stipendijas, kurios skatina jaunimą pasirinkti Šiaulių aukštąsias mokslo įstaigas ir užmegzti karjerai svarbius ryšius“, – apie perspektyvas Šiauliuose kalbėjo ministrė.

Diskusijos baigėsi aukšta nata – tiek ministrė, tiek meras išreiškė bendrą norą toliau dirbti kartu ir siekti kuo geresnių gyvenimo sąlygų šiauliečiams.

Mero padėjėja Alaina Štreimikytė, Vitalio Lebedžio nuotr.