Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ - visa savaitė renginių, skirtų Tarptautinei muzikos dienai

Tarptautinė muzikos diena pirmą kartą pradėta švęsti 1975-aisiais, kuomet UNESCO organizacija, vedama vieno iš iniciatorių - kompozitoriaus Dmitrijaus Šostakovičiaus, nusprendė Spalio 1-ąją paskirti muzikai ir jos kūrėjams. Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ jau ketvirtus metus iš eilės vyksta šiai dienai paminėti skirti muzikos ir kitų meno sričių sintezės renginiai.

Šiemet Muzikos savaitėje klausytojai išgirs du kamerinės muzikos koncertus. Rudens – žiemos koncertų sezoną pradės Kauno fortepijoninis trio ir baritonas Giedrius Prunskus. Jie atliks kompozitorių Lili Boulanger, Astor Piazzolla, Vidmanto Bartulio kūrinius. Kauno fortepijoninis trio yra pelnęs ne vieną apdovanojimą šalyje ir užsienyje, iš kurių svariausi – 2014 m. iškovotas Grand Prix Varšuvoje vykusiame II Tarptautiniame muzikos pedagogų konkurse bei tai pačiais metais įteiktas Prezidentės Dalios Grybauskaitės Padėkos raštas. Iš Šiaulių kilusį dainininką Giedrių Prunskų dažniausiai galite išvysti Kauno valstybinio muzikinio teatro scenoje, tačiau Šiauliams atlikėjas turi ypatingų sentimentų.

Mokytojų dieną kviečiame pasiklausyti muzikos ir kino filmų sintezės – gyvai atliekamų kino filmų melodijų. Visiems gerai pažįstamas ir legendomis tapusias dainas iš filmų „Liūtas karalius“, „Katės“, „Džiaze tik merginos“ ir kt. atliks jaunosios kartos muzikės – dainininkė, TV projektų „Lietuvos balsas“ ir „Auksinis balsas“ dalyvė, tarptautinių operos dainininkų konkursų Italijoje ir Suomijoje nugalėtoja Indrė Anankaitė  ir pianistė Ugnė Sabaitytė .

Muzikos savaitėje išskirtinai senjorams siūlome išbandyti muzikos ir dailės sintezės renginį, kuriame dailės terapija bus palydima gyvos muzikos garsų. Irena Gaidamavičienė, ilgus metus vadovaujanti artrito bendruomenei „Artis“ Šiauliuose, ves unikalią dailės terapijos sesiją, kurios metu visi dalyvaujantieji galės įsilieti į dailės pasaulį ir tuo pačiu metu mėgautis jautriais kanklių garsais. Kanklėmis skambins Rūta Vyšnia.

Tarptautinę muzikos dieną pažymėsime jau trečiuoju muzikiniu protmūšiu „Legato“. Į šį protmūšį kviečiame vyresniųjų klasių moksleivius, studentus bei tiesiog muzikos mylėtojus, norinčius pasirungti muzikos žiniomis. Norintiems dalyvauti, reikia burtis į 5-10 žmonių komandas ir iki rugsėjo 24 dienos apie dalyvavimą pranešti elektroniniu paštu: .

Apsilankę kamerinės salės „Polifonija“ Muzikos savaitėje vykstančiuose renginiuose galėsite pamatyti šiaulietės tapytojos Birutės Kuicienės parodą „Moters muzika“. Spalvingais ir ekspresyviais potepiais išmargintose drobėse išvysite pažįstamų Šiaulių peizažų linijas, kurias, autorės žodžiais,  „sukūrė moteris, besižavinti muzika“.

Šie ir kiti renginiai vyks rugsėjo 30 – spalio 5 dienomis Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“. Išsamesnę informaciją  apie šioje salėje vykstančius renginius galite rasti www.polifonija.lt

Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija" informacija

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas