Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių mieste prie daugiabučių gyvenamųjų namų numatytos naujos pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietos

Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje yra vykdomas projektas „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“, kurio apimtyje įrenginėjamos pusiau požeminių konteinerių aikštelės. Pagal šį projektą planuojama, kad bus įrengtos 300 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelės. Jau yra įrengtos ir eksploatuojamos 96 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelės. Dėl likusių 204 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelių šiuo metu yra vykdomos viešojo pirkimo procedūros. Projektas turi būti įgyvendintas iki 2023 m. rugsėjo 1 d. Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus peržiūrėti numatytų pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietas, kurios pažymėtos šiame žemėlapyje:

https://maps.siauliai.lt/portal/apps/webappviewer/index.html?id=d44336cfdb914f16bf1395a94571ae87

Sąrašą galite rasti ČIA 

Atkreipiame dėmesį, kad numatytos pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietos yra preliminarios ir projektavimo metu gali keistis, atsižvelgiant į požemines komunikacijas (dujotiekio, šilumos, elektros, vandentiekio, nuotekų ir ryšių tinklų), jų apsaugos zonas ir kt.

Kilus klausimams arba turint pastatų numatytoms pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietoms, prašome kreiptis į:

 • VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrą, el. paštu ;
 • Šiaulių miesto savivaldybės administraciją, el. paštu .
Šiaulių miesto savivaldybės informacija
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas