Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Priėmimas į darbą

Kas yra Šiaulių miesto savivaldybės administracija?

Beveik 300 asmenų kolektyvas rūpinasi Šiaulių miesto puoselėjimu: pradedant miesto strategijų įgyvendinimu, baigiant visomis kasdienio gyvenimo sritimis. Pritaikyti savo gebėjimus ir žinias Šiaulių miesto savivaldybės administracijoje gali įvairių sričių specialistai: kultūros, švietimo, sporto, viešosios tvarkos, ekonomikos ir inovacijų bei kt.

Kodėl verta rinktis mus?

Čia sudaromos sąlygos tobulėti ir kilti karjeros laiptais. Mes vertiname ir saugome sumanius, kūrybiškus darbuotojus. Tai puiki vieta įgyti darbo viešajame sektoriuje patirties.  

Prisijungti prie mūsų verta, nes:

- patraukli darbo vieta, kurioje diegiamas šiuolaikinis valdymas ir naujovės. Šiaulių miesto savivaldybė atitinka Europos Tarybos dvylika gerojo valdymo principų ir yra apdovanota  Europos Tarybos ženklu ELOGE  už nepriekaištingą valdymą.

- perspektyvus, draugiškas šeimoms ir verslui miestas. 2022 m. Lietuvos savivaldybių indekse  Šiaulių miesto savivaldybė aukščiausią įvertinimą gavo migracijos srityje – joje per metus įsikūrė daugiausiai gyventojų. 

Ko galite tikėtis Šiaulių miesto savivaldybės administracijoje:

 • Didelis kolektyvas, kuriame gausu skirtingų sričių specialistų, todėl čia netrūksta vietos tobulėjimui.
 • Užtikrintos galimybės kvalifikacijos kėlimui.
 • Papildomas sveikatos draudimas.
 • Saugi socialinė aplinka: jauniems tėvams garantuotas darbo laiko trumpinimas, nuotolinis darbas, papildomi laisvadieniai.
 • Užtikrinta kokybiška ir patogi darbo aplinka bei aprūpinimas reikalingomis techninėmis priemonėmis.
 • Įstaigoje veikia stipri darbuotojų profesinė sąjunga, kuri organizuoja aktyvias veiklas ir užsiėmimus darbuotojams.
 • Numatytos aiškios darbuotojų skatinimo priemonės.
 • Įstaigoje veikia naujai priimtų darbuotojų adaptacijos programa.
 • Įstaigoje drauge švenčiame įvairias šventes: vietos savivaldos dieną, Kalėdas, sporto šventes ir kt.
 • Vidutinis atlyginimas įstaigoje siekia – 2363 Eur (2023 m. gegužės mėn. duomenys).