Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Aptartas tolimesnis Šiaulių miesto ir Vilniaus universiteto bendradarbiavimas

Šiaulių mieste apsilankiusius Vilniaus universiteto rektorių profesorių Rimvydą Petrauską ir kanclerį Raimundą Balčiūnaitį priėmė Šiaulių savivaldybės vadovai. Kartu aptarta nemažai bendradarbiavimo projektų, kalbėta kaip stiprinti universitetines studijas Šiauliuose.

Su svečiais iš Vilniaus universiteto susitiko Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir jo komanda, Administracijos direktorius Antanas Bartulis, kiti Savivaldybės atstovai. Pirmiausia aptartos VU Šiaulių akademijos Botanikos sodo veiklos perspektyvos, sutarta artimiausiu metu ieškoti miestui ir Universitetui priimtinų sprendimų dėl šiuo metu nenaudojamo pastato Aušros alėjoje – Zubovų rūmų.

Svečiams pristatytas naujausias Šiaulių miesto tarybos sprendimas, pagal kurį, Šiaulių miestas gali skirti stipendijas regiono studentams, pasirinkusiems studijas bet kurioje mokslo įstaigoje, taigi ir Vilniaus universitete ar VU Šiaulių akademijoje.

„Turime didelį norą jausti Šiaulių savivaldybės paramą ir ją jaučiame, retai su kuria savivaldybe turime tokį glaudų ir nuoširdų santykį. Prašome ir tolimesnio pozityvumo ir palaikymo stiprinant VU Šiaulių akademiją“, – kalbėjo Rimvydas Petrauskas.

VU vadovas pakviestas dalyvauti STEAM konferencijoje, kurioje bus pristatoma Šiaulių patirtis ikimokyklinio ugdymo srityje.

„Ikimokyklinis ugdymas yra pati švietimo sistemos pradžia, taigi labai svarbu jau darželiuose pradėti pažintį su STEAM. Šiauliai spėjo sukaupti naudingos patirties šioje srityje, kuria pasiruošę dalintis su visos Lietuvos pedagogais. STEAM gali užtikrinti Lietuvos ekonominį proveržį, vaikams tai yra įdomu. Kalbant apie STEAM, Šiauliai yra numeris vienas Lietuvoje“, – komentavo Artūras Visockas.

Kartu kalbėta apie perspektyvą VU Šiaulių akademijoje plėsti studijų programų skaičių, užsieniečių studijas Šiauliuose.

Vilniaus universiteto rektoriui Rimvydui Petrauskui padėkota už bendradarbiavimą savivaldybės iniciatyvoje „Šiauliai auga“, kuri Europos Politikos inovacijų rinkimuose pateko tarp dešimties inovatyviausių metų švietimo projektų Europoje.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis