„Labai norėjosi atliepti vaikų ir suaugusiųjų, patiriančių ugdymosi / gyvenimo sunkumus, poreikius, o juk jie tokie individualūs ir kartu gali virsti didele jėga, stiprybe. Iššūkiai gali vesti į priekį, kaip upės vanduo, kuris nenustoja keliauti pirmyn“, – apie įmonės pavadinimą sakė ugdymo centro „Upės teka“ vadovė Julija Šimkė.
Įmonės „Upės teka“ atstovę Šiaulių miesto savivaldybės vardu pasveikino Kultūros skyriaus vedėja Daina Kinčinaitienė ir kalbos tvarkytoja Aušrinė Rinkevičienė.
Naujienų portale „Delfi“ paskelbtame balsavime daugiausia skaitytojų balsų surinko pavadinimas „Žalčio žymė“ iš Panevėžio.
Renginyje nugalėtojus sveikino Lietuvos kariuomenės vadas generolas Valdemaras Rupšys, Valstybinės kalbos inspekcijos viršininkas Audrius Valotka, Seimo narys Vytautas Juozapaitis, Kalbos inspekcijos vadovai įteikė atminimo suvenyrus, diplomus, rėmėjų dovanas.
Apie renginį pasakojo konkurso sumanytojas, Kalbos inspekcijos viršininko pavaduotojas Donatas Smalinskas ir vyriausioji inspektorė Ramunė Kanišauskaitė.
Pirmą kartą Kalbos inspekcija organizavo ir įdomiausio, originaliausio, smagiausio pavadinimo rinkimus. Visuomenė išrinko bendrovę „Bagetė ir beretė“.
Šiuo tradiciniu renginiu siekiama skatinti verslininkus rinktis lietuviškus, taisyklingus vardus, kurie būtų suprantami, nesunkiai ištariami ir įsimenami, nes nuo pavadinimo prasideda įmonės veikla, o gražus lietuviškas pavadinimas garsina tiek pačią įmonę, tiek ir Lietuvą.
Renginyje Vilniaus dizaino ir technologijų kolegija eksponavo įmonių logotipų parodą, koncertą dovanojo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos moksleiviai, renginį įdomiai ir nuotaikingai vedė Paulius Skučas.
Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos nuotr.