Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Startavo projekto „Tūkstantmečio mokyklos I“ praktiniai lyderystės mokymai Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų vadovams

Gegužės 16–17 d. įvyko pirmieji praktinių lyderystės mokymų programos „Tinklaveika stiprinant įgūdžius ir kuriant ryšius“ mokymai tema „Švietimo įstaigos įvaizdžio ir komunikacijos valdymas“. Mokymuose dalyvavo visų Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų vadovai. Mokymus vedė Vilniaus universiteto ir Mykolo Romerio universitetų lektorė doc. dr. Miglė Eleonora Černikovaitė, rinkodaros kampanijų, rinkos tyrimų, prekės ženklo inovacijų, projektų valdymo, rinkodaros ir inovacinės veiklos pridėtinės vertės matavimo ekspertė, turinti solidžią patirtį versle.

Praktinių mokymų metu lektorė aptarė švietimo įstaigų įvaizdžio, komunikacijos sampratą ir elementus, pristatė vidines ir išorines įstaigos komunikacijos priemones ir strategijas (įstaigos prekės ženklą, reputacijos bei rizikos valdymą ir krizių komunikaciją).

Mokyklų vadovai gavo užduotį, remdamiesi švietimo įstaigų įvaizdžio piramide, įvertinti atstovaujamos įstaigos įvaizdį ir rezultatus pristatyti gegužės 17 d. praktinių mokymų metu. Ši mokymų diena buvo skirta Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų įvaizdžiui ir komunikacijai – atvejo analizėms. Taip pat aptartos komunikacijos su skirtingomis auditorijomis ir pozityvaus įvaizdžio kūrimo, komunikacijos efektyvumo vertinimo ir įvaizdžio pokyčių temos.

Praktinių lyderystės mokymų programą sudaro keturi moduliai: „Švietimo įstaigos įvaizdžio ir komunikacijos valdymas“, „Strateginis valdymas ir poveikio matavimas“, „Personalo valdymas švietimo įstaigoje“, „Švietimo įstaigos atsparumas neapibrėžtumo sąlygomis“.

Mokymų programa suteiks galimybę mokyklų vadovams stiprinti įgūdžius ir kurti ryšius, siekiant plėtoti Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų tinklaveiką, kuri užtikrins tarpmokykliniu bendradarbiavimu grįstą ugdymo organizavimą, atveriant galimybes materialiaisiais, intelektiniais ir žmogiškaisiais ištekliais naudotis visų bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams ir mokytojams.

Projektas „Tūkstantmečio mokyklos I“ finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės bei Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

 

Praktinių lyderystės mokymų programą parengė ir mokymus organizuoja Šiaulių miesto švietimo centras.

„Tūkstantmečio mokyklos I“ projektą įgyvendiną Šiaulių miesto savivaldybė.

 

Programa finansuojama #NextGenerationEU lėšomis

Programą įgyvendina #Europos socialinio fondo agentūra

#Tūkstantmečio mokyklos

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Dainutė Dubinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas